From and to Infinity
๐๐ณ๐ฐ๐ฎ ๐ข๐ฏ๐ฅ ๐๐ฐ ๐๐ฏ๐ง๐ช๐ฏ๐ช๐ต๐บ is een compositie van Niels Brouwer. Hij schreef deze compositie oorspronkelijk in 2019 voor het 70-koppige bamboefluit-orkest ๐๐ฐ๐ญ๐ถ๐ค๐ค๐ข ๐๐ข๐ฎ๐ฃ๐ฐ๐ฐ๐ธ๐ช๐ฏ๐ฅ ๐๐ณ๐ค๐ฉ๐ฆ๐ด๐ต๐ณ๐ข uit Ambon Stad.
Voor de uitvoering in het Orgelpark heeft hij nieuwe arrangementen gemaakt voor een unieke bezetting met orgels, blokfluiten, kora, gitaar en stem.
In deze nieuwe arrangementen spelen Monica Akihary en Niels Brouwer, die samen BOI AKIH vormen, samen met de Hongaarse blokfluitist Dodรณ Kis, koraspeler Sekou Dioubate uit Guinee en pianist Nora Mulder.
๐๐ณ๐ฐ๐ฎ ๐ข๐ฏ๐ฅ ๐๐ฐ ๐๐ฏ๐ง๐ช๐ฏ๐ช๐ต๐บ bestaat uit vier delen; ๐๐ฉ๐ฆ ๐๐ฆ๐ข, ๐๐ณ๐บ๐ญ๐ข๐ฏ๐ฅ, ๐๐ฉ๐ฆ ๐๐ช๐ต๐บ en ๐๐ฐ๐บ.
De stukken die oorspronkelijk voor het bamboe-orkest โ van piccolo- tot basfluit โ zijn gecomponeerd, worden nu uitgevoerd door Nora Mulder op o.a. het Utopa Barok-orgel en het Sauer-orgel. Het brede palet aan orgels in het Orgelpark wordt benut voor de arrangementen. Samen onderzoeken de musici de klankmogelijkheden, met ruimte voor improvisatie.
Monica Akihary, stem, baskalimba, electronica
Niels Brouwer, gitaren
Sekou Dioubate,ย 35-snarige kora, slitdrum
Dodรณ kis , sopraan, alt, tenor en paetzold bas blokfluit
Nora Mulder, orgels